Willa Baletowa

Nasza willa przy ulicy Baletowej, to kameralne miejsce na mapie Warszawy, które oferuje Państwu 12 stylowych 1, 2 i 3-osobowych pokoi. W każdym z nich znajduje się łazienka, klimatyzacja, TV oraz łącze internetowe i WiFi. Dodatkowo, wybrane pokoje, posiadają własne tarasy.
Dla zapewnienia najwyższego komfortu naszych Gości, obsługa w obiekcie dostępna jest 24 godziny na dobę.
Willa zlokalizowana jest na Warszawskim Ursynowie i można z niej łatwo dotrzeć do centrum miasta czy na Lotnisko F. Chopina. Dojazd w te miejsca własnym autem czy taksówką zajmuje około 10-15 minut. Dostępne są również dogodne połączenia komunikacją miejską.

Codziennie rano, w restauracji na parterze, przygotowujemy świeże i smaczne śniadania w formie bufetu szwedzkiego (w cenie pokoju).

W przylegającym do willi ogrodzie można latem, w otoczeniu zieleni, wśród ciszy i spokoju zrelaksować się na jednym z wygodnych foteli.
Szczególnie urokliwie wygląda on wieczorem, gdy cały zostaje malowniczo oświetlony.

Po południu w restauracji można zamówić filiżankę aromatycznej, świeżo mielonej kawy z ekspresu lub doskonałej herbaty, a do tego wyśmienity deser.
Warto też skosztować wspaniałych potraw z bogatego menu oraz celebrować wieczór kieliszkiem wykwintnego wina – do wyboru mamy ponad 20 gatunków tego szlachetnego trunku.
Każdy z Gości otrzymuje zniżkę na dania i napoje przygotowywane starannie przez naszych doświadczonych kucharzy i kelnerów.