Willa Hennela

Na miłośników pięknej architektury oraz urządzonych ze smakiem wnętrz czekają nasze apartamenty przy ul. Hennela.
Ten ulokowany przy placu Czerwca 1976 r. obiekt, to piękny przedwojenny dom z czerwonej cegły, który został odrestaurowany w stylu wiktoriańskim.
W tej lokalizacji możemy zaoferować Państwu stylowe, 1, 2 i 4-osobowe pokoje wyposażone w komfortowe łóżka, telewizory LCD, łazienki z przysznicami i suszarkami do włosów oraz bezpłatny dostęp do Internetu i WiFi.
W cenie noclegu zawarte jest również śniadanie w formie bufetu szwedzkiego w przytulnym salonie oraz postój na monitorowanym parkingu.
Każdy z gości może przez całą dobę napić się kawy lub herbaty, a na życzenie możemy również zaserwować kolację – menu dostepne jest w recepcji.
Niewątpliwą zaletą willi przy ul. Hennela jest położenie zaledwie 300 metrów od stacji kolejki podmiejskiej, która kursuje często i dowozi pasażerów do centrum miasta w 15 minut.
Ponadto w pobliżu znajduje się centrum handlowe Factory, gdzie można niemal zatracić się w bogatej ofercie tamtejszych butików.
Ci z Państwa, którzy zdecydują się na podróżowanie po Warszawie własnym autem lub taksówką, bez problemu powinni dotrzeć do centrum miasta w mniej niż 20 minut.
Dojazd na Lotnisko Fryderyka Chopina zajmie również zaledwie kilkanaście minut.
To wszystko sprawia, że warto odwiedzić Willę Hennela i zaznać jej niespotykanego wśród innych obiektów hotelowych stylu.