Willa Puławska

Jeśli szukasz komfortowego miejsca aby zatrzymać się w Stolicy, a jednocześnie cenisz sobie swobodę i domową atmosferę, to nasza Willa przy ulicy Puławskiej jest miejscem właśnie dla Ciebie.
Znajdziesz tam eleganckie 1, 2, 3 i 4-osobowe pokoje, a każdy jest wyposażony z łazienkę, telewizor oraz Internet WiFi. Ponadto wybrane z nich posiadają klimatyzację.
W wolnej chwili warto odpocząć wśród zieleni w przytulnym patio, które znajduje się z tyłu willi.
W chłodniejsze dni można spędzić czas na przykład z książką czy gazetą w salonie na parterze obiektu.
Nasi goście mają do niego dostęp przez całą dobę, a w przylegającym aneksie kuchennym mogą przygotować sobie ulubioną kawę lub herbatę.
Willa Puławska łączy w sobie domową, rodzinną atmosferę, możliwość odpoczynku od zgiełku miasta jak i doskonałą lokalizację.
Dzięki temu dojazd do ważnych miejsc na mapie Warszawy, takich jak centrum czy Lotnisko Okęcie zajmuje kilka/kilkanaście minut przy podróżowaniu własnym samochodem lub taksówką.
W bliskiej odległości znajdują się również przystanek komunikacji miejskiej, która zapewnia dogodne połączenia w kluczowe rejony Stolicy.
Kilkaset metrów od obiektu znajduje się nasza Restauracja przy ulicy Baletowej, do której serdecznie zapraszamy naszych gości zakwaterowanych przy ulicy Puławskiej.
Mogą oni liczyć na wyśmienitą kuchnię przygotowaną przez doświadczonych kucharzy, bogaty wybór win oraz innych alkoholi, a także korzystny rabat na dania i napoje tam podawane.